O nas

W 4kominy.pl oferujemy Ci wysokiej jakości kominy systemowe produkowane przez firmę Lewtak – producenta wyrobów betonowych. Dzięki bliskiej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i stosunkowo krótkie czasy realizacji zamówień!

materiały budowlane - kominy systemowe LublinKupujesz od firmy, która od lat świadczy sprzedaż materiałów i usług budowlanych na lokalnym rynku!

R-Bud, to firma która dostarcza najlepsze materiały budowlane w atrakcyjnej cenie. Od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż stacjonarną materiałów (w tym kominów systemowych) poprzez skład budowlany zlokalizowany w Turowoli oddalonej o 5 kilometrów od miasta Łęczna. Nowa lokalizacja pozwala nam sprawnie zarządzać procesem logistycznym, dzięki czemu materiał szybciej trafia na Twoją budowę.

W R-Bud świadczymy również szerokie usługi budowlane. Budowa domów, elewacje i docieplanie budynków, prace ziemne i wykończeniowe. Zbudujemy Twój dom od A do Z, a dzięki zakupionym u nas materiałom i profesjonalnej obsłudze osiągniesz pełnię zadowolenia.

Zapraszamy!

sprawdź też nasze inne strony internetowe:

Kontakt