Tanie kominy systemowe

Tanie kominy systemowe

Tanie kominy systemowe, wcale nie muszą być gorsze od swoich droższych odpowiedników. Ich jakość wykonania spełnia określone normy i parametry przez co często niewiele różnią się od kominów z wyższej półki cenowej.

Cena komina systemowego uzależniona jest od wielu czynników. Rodzaj kominów, elementy dodatkowe, czy wysokość komina – to sprawy oczywiste. Nie wiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu iż cena komina systemowego uwarunkowana jest często dodatkowymi kosztami producenta.

Tanie kominy systemowe Lublin - systemy kominowe Łęczna Lubartów

fot. materiały własne – tanie kominy systemowe.

Koszty pracowników, materiału, funkcjonowania zakładu produkcyjnego, czy w końcu koszty marketingu tj. reklamy i promocji firmy – to wszystko wpływa bez wątpienia na ostateczne ceny kominów. I chociaż więksi producenci bez wątpienia łatwiej mogą obniżać koszty samej produkcji, to jednak często sam koszt funkcjonowania przedsiębiorstwa będzie większy. To wpływa oczywiście na końcową cenę produktu.

Tym samym spore pole do popisu mają mniejsi, mniej znani producenci kominów systemowych, którzy jakością wykonania kominów mogą bez problemu konkurować z najbardziej rozpoznawalnymi markami. Cena komina systemowego może być u nich zdecydowanie niższa przy zachowaniu bardzo zbliżonych parametrów samego modułu.

Tanie kominy – na co zwrócić uwagę wybierając komin systemowy?

Tanie kominy są więc jak najbardziej warte uwagi. To o czym musisz pamiętać wybierając tani komin systemowy, to zwrócenie uwagi na jego parametry takie jak:

To tylko niektóre aspekty, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze taniego komina systemowego. Jednak, jeśli porównasz parametry – okaże się, że są one bardzo zbliżone. Często również o wiele bardziej atrakcyjne niż w przypadku popularnych modeli kominów.

Nowoczesne kominy systemowe

Oferujemy nowoczesne kominy systemowe w atrakcyjnych cenach. Nasze tanie kominy pochodzą bezpośrednio od producenta – z pominięciem pośredników. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny! Nasze tanie kominy w niczym nie ustępują innym produktom tego typu! Kominy dostarczamy w gotowych – przygotowanych do samodzielnego prostego montażu zestawach. Montaż komina systemowego opanuje bez problemu Twoja ekipa budowlana.

Nowoczesne Kominy systemowe - 4 cztery kominy

fot. pixUp.pl

Kominy systemowe – cena

Cena kominów systemowych zaczyna się u nas już od 1450 zł. Cena uzależniona jest głównie od wysokości kanału kominowego. Szczegółowe ceny kominów znajdziesz pod tym linkiem. W skład zestawu wchodzą wszelkie niezbędne elementy do montażu instalacji w nowo budowanym budynku.

Co zawiera nasz tani komin?

Oferowane przez nas nowoczesne kominy systemowe wykonane są (ich obudowa kominowa) z betonu lekkiego o gęstości 1200kg/m3. Ich odporność na naciskanie wynosi na ściskanie 5,0 Mpa.

W skład większości zestawów kominów wchodzą m.in: Odskraplacz, wyczystka, trójnik, rury proste, drzwiczki do wyczystki, dolne i górne kratki przewietrzające, daszki betonowe, deflektor, Kit szamotowy, instrukcja montażu.

Kompletny system kominowy

Otrzymujesz więc kompletny zestaw gotowy do montażu. Wszystkie kominy posiadają certyfikaty:

Poszczególne zestawy mogą się od siebie różnić. Dlatego też sprawdź poszczególne modele kominów systemowych klikając tutaj.

Potrzebujesz taniego komina systemowego? Skontaktuj się z nami!

Uzyskaj więcej informacji na temat naszych kominów kontaktując się z nami telefonicznie, lub wyślij zapytanie za pośrednictwem poczty email. Sprawdź też jak zamówić komin systemowy w naszej firmie.

KONTAKT

Tani nowoczesny Komin systemowy standard do zabudowy jednorodzinnej.

fot. pixup.pl | Komin Systemowy Standard

4kominy.pl – Tanie kominy systemowe. Nowoczesne kominy dla domu i przemysłu.
Odbiór osobisty: Lublin, Łęczna, Lubartów

nowoczesny tani komin systemowy Lewtak Turbo

fot. lewtak.pl – materiały własne. Rysunek komina systemowego Lewtak

źródła: